سایز متن   /

گروه A

A

      نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

      علامه *

 ۲

 ۲

  –

  –

  ۵

  ۱

  ۴+

  ۶

۲

    شهرسازی **

 ۲

 ۱

  –

  ۱

  ۷

  ۴

  ۳+

  ۳

۳

    خلیج فارس

 ۲

 –

  –

  ۲

  ۳

  ۱۰

  ۷-

  ۰

گروه  B

B

    نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

       روزبه *

۲

۱

   ۱

  –

  ۱۵

  ۶

  ۹+

  ۴

۲

      لوزرز *

۲

۱

   ۱

  –

  ۱۱

  ۷

  ۴+

  ۴

۳

  یوزهای پارس

۲

   –

  ۲

  ۳

  ۱۶

  ۱۳-

  ۰

گروه  C

C

    نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

     اصغر یونایتد *

۲

۲

   –

  –

  ۹

  ۴

  ۵+

  ۶

۲

       اپیدوفیل

۲

۱

   –

  ۱

  ۶

  ۵

  ۱+

  ۳

۳

      سرخپوشان

۲

   –

  ۲

  ۴

  ۱۰

  ۸-

  ۰

گروه  D

D

    نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

       عمران *

۲

۲

   –

  –

  ۸

  ۲

  ۶+

  ۶

۲

      لوکوموتیو

۲

۱

   –

  ۱

  ۶

  ۴

  ۲+

  ۳

۳

     شهدای گمنام

۲

   –

  ۲

  ۲

  ۱۰

  ۸-

  ۰

گروه  E

E

    نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

    جلوف نشینان *

۲

۲

   –

  –

  ۷

  ۲

  ۵+

  ۶

۲

      خمپاره **

۲

۱

   –

  ۱

  ۷

  ۴

  ۳+

  ۳

۳

      کیمیاگران

۲

   –

  ۲

  –

  ۸

  ۸-

  ۰

گروه  F

F

    نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

    دانشکده فنی *

۳

۲

   ۱

  –

  ۱۲

  ۴

  ۸+

  ۷

۲

      عقاب

۳

۲

   –

  ۱

  ۶

  ۵

  ۱+

  ۶

۳

       نصر

۳

۱

   ۱

  ۱

  ۳

  ۵

  ۲-

  ۴

۴

     ۱۳ آبان

۳

   –

  ۳

  ۶

  ۱۳

  ۷-

  ۰

 

–          تیم هایی که با علامت * مشخص شده اند به دور بعد صعود کردند.

–          تیم هایی که با علامت ** مشخص شدهاند به مرحله پلی آف صعود صعود کردند.

—————————————————

football chart 4

—————————————————-

–      رده بندی  :

                          لوزرز    –    جلوف نشینان          ۱۰:۵۰

–        فینال     :

                         خمپاره      –       علامه                ۱۲:۲۰

–  مرحله نیمه نهایی :

                             سه شنبه ۲۵/۹/۹۳              دانشکده حقوق

                                           جلوف نشینان        ۲  (۰)      –       (۲)   ۲علامه

                                              تقی صبحیه (۲ گل)                   معین رازنهان

                                                                                              سامان شنوا

                                                خمپاره         ۵         –        ۳          لوزرز

                                             محمد قلی نژاد (۳ گل)            حمیدرضا بیدار مغز(۲ گل)

                                                   علی باقریان                         مهدی درویشی

                                                 مصطفی فتحی

– مرحله ۱/۴ نهایی و پلی آف :

                                دوشنبه   ۲۴/۹/۹۳            دانشکده حقوق

                              خمپاره          ۹          –         ۶            شهرسازی            ( پلی آف )

                              علی باقریان (۳ گل)              علی حق بین (۳ گل)

                               محمد قلی نژاد (۲ گل)         علی آشتیانی (۳ گل)

                               حکیم ارزیده (۲ گل)

                                   مصطفی فتحی

                          علی آشتیانی (گل بخودی)

                              دانشکده فنی       ۰        –         ۸          لوزرز

                                                                      حمیدرضا بیدار مغز (۴ گل)

                                                                        مهدی درویشی (۲ گل)

                                                                            وحید سعادت طلب

                                                                            داریوش محمد پور

                              عمران           ۱         –          ۳           جلوف نشینان

                               محمد آقاجانی                        سعید دهقانی (۲ گل)

                                                                            تقی صبحیه

                               روزبه         (۲)    ۰      –         ۰    (۳)    علامه       (پنالتی)

                          اصغر یونایتد          ۱         –        ۲             خمپاره

                            حامد عمران زاده                      مصطفی فتحی (۲ گل)

–       دور سوم بازیها :

–   یکشنبه ۲۳/۹/۹۳               دانشکده حقوق

                                                         علامه      ۲       –      ۰          شهر سازی

                                                        عقاب         ۳          –         ۰           نصر

                                                      لوکوموتیو          ۱        –         ۳            عمران

                                                    جلوف نشینان       ۴       –         ۲          خمپاره

                                                   یوزهای پارس       ۱       –          ۱۰            روزبه

                                                     دانشکده فنی       ۸          –           ۳           ۱۳آبان

                                                         عمران        ۵         –          ۱           شهدای گمنام

دور اول و دوم بازیها :

–          چهارشنبه  ۱۲/۹/۹۳

                                      علامه   ۳  –  ۱   خلیج فارس

–            شنبه   ۱۵/۹/۹۳      دانشکده هنر

                                            روزبه     ۵      –       ۵      لوزرز

                                اصغریونایتد        ۳        –       ۲        اپیدوفیل

                                    خمپاره        ۵         –          ۰        کیمیاگران

–          دوشنبه ۱۷/۹/۹۳

                                  ۱۳ آبان        ۱       –      ۲     نصر

                               دانشکده فنی     ۳     –      ۰     عقاب

                                ( حاضر نشدن تیم عقاب )

–          سه شنبه ۱۸/۹/۹۳      دانشکده حقوق

                                          شهرسازی        ۷            –             ۲           خلیج فارس

                                       سرخپوشان          ۲            –            ۴           اپیدوفیل

                                         یوزهای پارس     ۲            –            ۶             لوزرز

                                        شهدای گمنام         ۱            –             ۵         لوکوموتیو

   –         چهارشنبه ۱۹/۹/۹۳

                                جلوف نشینان       ۳         –       ۰       کیمیاگران

                                (تیم کیمیاگران در این مسابقه حاضر نشد)

                                 ۱۳ آبان         ۲        –        ۳          عقاب

                                دانشکده فنی      ۱      –      ۱          نصر

                         سرخپوشان        ۲        –            ۶       اصغر یونایتد

بهترین  گلزنان تا پایان روز یکشنبه ۲۳/۹/۹۳

–                    ۹ گل :       سید سعید بی ریایی (روزبه)

–                    ۸ گل :      حمیدرضا بیدار مغز(لوزرز)

–                    ۷ گل :      مهرداد کازرونی ( دانشکده فنی ) – محمد قلی نژاد (خمپاره)

–                    ۶ گل :      علی باقریان ( خمپاره )

–                    ۵ گل :       یاسرخطیبی ( عمران ) –   وحید سعادت طلب (لوزرز)   –    علی حق بین ( شهرسازی ) –  مصطفی فتحی (خمپاره)

–                    ۴ گل :       محمد حسین کرمی (لوزرز)   –   اسماعیل اسمعیلی ( اصغریونایتد) – احسان رشیدی (عقاب)  – علی آشتیانی (شهرسازی) – شهاب خالویی ( علامه)

–                    ۳ گل :       محمد صاحبکار ( اپیدوفیل )    –   سید امین موسوی ( لوکوموتیو)   –   محمد پولادی ( اصغریونایتد ) – عرفان افتخاری ( جلوف نشینان )  – ایثار چرمچی ( روزبه ) – سعید دهقانی( جلوف نشینان)

                                        علی بابایی ( شهرسازی) – امیرحسین یوسفی (روزبه) – حکیم ارزیده ( خمپاره)

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی